menu contact phoe
phone טלפון לייעוץ ראשוני 072-2613633
 
 

תעבורה

למשרדנו הצלחות רבות בתחום התעבורה במסגרתן הוביל להקלות משמעותיות בעונש ואף לזיכויים מוחלטים של לקוחותיו. משרדינו מלווה את לקוחותיו החל מרגע התאונה ועד למיצוי ההליכים בעניינך. 

עיקר תחומי העיסוק בתי המשפט לתעבורה במשרדנו

  • כתב אישום בגין תאונות דרכים
  • דו"חות וכתבי אישום בגין מהירות מופרזת
  • שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה
  • כתב אישום בגין נהיגה בשכרות ו/או תחת השפעת סמים

כתב אישום בעקבות תאונות דרכים: משרדנו מטפל בתיקי תאונות דרכים שבגינן הוגש כתב אישום כנגד אחד הנהגים (או יותר), משרדינו נותן שירות אישי, מקיף ומעמיק בכל הקשור לאותה תאונה החל מזמן קרות התאונה (הזמנת בוחן תנועה לשטח) ועד לזיכוי המיוחל. משרדינו עוסק כל העת במיזעור הנזקים ללקוח ככל הניתן. למשרדנו ניסיון רב בניתוח והבנה של תאונות דרכים וכן משרדנו עומד בקשרי עבודה קבועים עם מס' רב של מומחים, (בוחני תנועה), בתחום הרכב על מנת לוודא כי לא תישאו בעונש בגין תאונה שלא אתם גרמתם להתרחשותה או כאמור לעיל מיזעור הנזק במידה והוכח כי ביצעתם עבירת תנועה. משרדינו מייצג מאות תיקי תעבורה בניהם גם תיקי תאונת דרכים בעקבותיה הואשמו לקוחותינו בעבירת "גרם מוות ברשלנות", (תאונות קטלניות) לדוגמא לקוח משרדינו הואשם בעבירת גרם מוות ברשלנות שכן סטה לעבר שול הדרך עם משאיתו וגרם למותו של הולך רגל. הלקוח עם 190 הרשעות קודמות (כאשר חלקן עבירות חמורות מהשנה האחרונה סטיה מנתיב , בסלולרי וכדומה), לאחר ניהול הליך משפטי ארוך נידון ל- 8 חודשי מאסר בפועל, (לאחר ניקוי שליש).

עברת תאונת דרכים ו/או קיבלת כתב אישום בעקבות תאונה שהיית מעורב בה? צור קשר מיידית ואנו נדאג לטפל בך. 

מהירות מופרזת: ראשית יש להבחין בין מהירות מופרזת העולה על 30 קמ"ש בדרך עירונית והעולה על  40 קמ"ש בכביש בין עירוני, כאשר במקרים אלו מוגש אוטומטית כתב אישום לבית המשפט לתעבורה, לעבירות מהירות פחותות, בהן ניתנת "ברירת משפט", כלומר הלקוח מחליט אם ברצונו לשלם את הקנס ו/או הנקודות שהוטלו עליו. למשרדינו נסיון רב בפתיחת הליכים שחרור הרשיון שנלקח באופן מנהלי (פסילה מנהלית בעקבות מהירות מופרזת או שכרות), משרדינו ימצא את הפתרון ויחזיר לך את הרשיון תוך זמן קצר מאוד מיום שנפסלת מנהלית.

ככלל ואכיפת עבירות מהירות מתבצעת ע"י שימוש בעזרים אלקטרוניים ( מולטנובה, דבורה, גאסטו ועוד) למשרדנו הידע והכלים בתקיפת אותם אמצעים אלקטרונים ונהלי אחזקתם על ידי המשטרה.

לרשימת מצלמות המהירות הלא מאויישות בכבישי ישראל מעודכן ל-  2020    לחצו כאן

תפס אותך שוטר ונלקח ממך רישיון הנהיגה ? צור קשר דחוף ונדאג להשיב לך רשיונך. 

נהיגה בהשפעת אלכוהול/סמים: כיום מתייחסים בחומרה לעבירות נהיגה תחת השפעת בשכרות/סמים, על כן חשוב מאוד להיוועץ בעו"ד כבר בשלבי החקירה הראשונים, כמו כן לעיתים עו"ד מנוסה ימצא בעיות במכשירי  הבדיקה אשר עשויות להוביל אפילו לזיכוי מלא, אם לא להקלה משמעותית בעונש.

החוק היבש קובע כי נהג ייחשב כנוהג תחת השפעת אלכוהול, אם בדמו יימצאו יותר מ-50 מיליגרם אלכוהול, או שבאוויר שהוא נושף לפיית הינשוף יהיו יותר מ-240 מיקרו גרם אלכוהול לליטר אויר נשוף, (לא להבהל המכונה יודעת לחשב לבד).

קחו בחשבון כי - שיעור האלכוהול בדם יורד בכ-13-15 מיליגרם בכל שעה. גם אם לא שתיתם אלא כוס יין אחת, מומלץ להמתין לפחות שעה לפני שאתם מתחילים לנהוג. אנו לא ממליצים לנהוג בכלל לאחר שתיית אלכוהול אלא לאחר יממה מהמשקה האחרון.

אנו ממליצים - לא כדאי לסרב לבדיקה - ממש לא כדאי לסרב לבדיקה זאת מכיוון שסירוב לבדיקה יגרום להרשעה אוטומטית בנהיגה בהשפעת אלכוהול. במקרה שהנהג מסרב, על השוטר להסביר לו את תוצאת הסירוב. בעבר נתנו פסקי דין רבים בסוגיית ההסבר. כל עוד לא מוכח שהשוטר אכן הסביר לחשוד שמדובר בעבירה שדינה כדין נהיגה בשכרות, ומה העונש הצפוי בגינה, ניתן לטעון שההסבר לא מספק, כי הנהג/הלקוח צריך להבין שאין לו מה להרוויח אם יסרב.

קצין משטרה שלל את רשיונך? פנה אלינו באופן דחוף.

שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה: השימוש בטלפון סלולרי בעת נהיגה נחשב לעבירה חמורה מבחינת המשטרה אגב העונש עליה הוא לא גבוה אלא אם כן נקלעת לתאונה בעקבות אותו שימוש שאז המשטרה ובתי המשפט ינסו להחמיר כמה שיותר. משרדינו ייצג ומייצג לקוחות רבים שטוענים כי לא דיברו בכלל בטלפון ואילו השוטר שתפס טוען אחרת. במצב דברים זה עלינו להראות כי מדובר בגרסה מול גירסה כאשר גירסתנו תהיה מגובה בראיות אם זה רישומים של שיחות שאינם מתיישבים ואם זה צילום פנים הרכב במצלמות דרך. בחקירה קצרה של השוטר ניתן להבין תוך זמן קצר אם ראה באמת או שהוא רק חושב שראה אותך משתמש בסלולרי.  

נתפסת על שימוש בטלפון? פנה אלינו

 

התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ - 072-2613633
למעלה
ווצאפ